poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Prolog ♥

Hej, chciałam powitać Was na moim nowym blogu.
Pierwszy, na który również zapraszam (znajdziecie go tutaj: http://monique-blog-onedirection-emily.blogspot.com/ ) zaczęłam, aczkolwiek zawiesiłam na jakiś czas i pozwoliłam sobie skupić się na TYM opowiadaniu, które myślę, że będzie dużo ciekawsze, jednak... Nie mi to oceniać =)
Chciałam na wstępie podkreślić, że zapożyczyłam sobie wygląd, imię i nazwisko jednego z członków zespołu One Direction - Harry'ego Styles'a. Zespół nie istnieje. Hazz jest zwykłym chłopakiem, jego dziewczynę gra (nie bądźcie sceptycznie nastawieni, błagam :)) Barbara Palvin (w ff - Isabella >Bella< Cabot). Zakładka 'bohaterowie' pojawi się na dniach także więcej o bohaterach głównych i dalszych dowiecie się już niedługo :)

Mam nadzieję, że się polubimy i miło będzie nam się współpracowało. Tak - będziecie pomagać mi w prowadzeniu tego bloga. Wasza rola będzie tu niezmiernie ważna - potrzebuję Waszych cennych komentarzy. KAŻDY jeden jest bardzo motywujący do dalszej pracy ! Sooo... całuski i do następnej notki! ^^ ♥SOME INFO:

Tytuł: #Nonsense
Miejsca akcji: Głównie Bradford; Wielka Brytania
Bohaterowie główni: Harry Styles (2o l.), Isabella Cabot (18 l.), Demetria Frost (19 l.)

Harry Styles - 2o-letni wysoki, wysportowany szatyn o magicznych zielonych oczach. Kobiety za nim szaleją, Jednak ten nie widzi nikogo poza 18-letnią Isabellą Cabot - dziewczyną o delikatnej urodzie i niebieskich oczach...
Podobni charakterem, dwie krople wody, dwa lustra. Idealnie do siebie dopasowani. Kim okaże się być Demetria? Rozdzieli ich na zawsze czy wręcz przeciwnie - spoi dwojga ludzi pragnących wzajemnej miłości?

Czy tragiczny wypadek rozdzieli ich na zawsze? Czy załamany chłopak potrafi zapomnieć o miłości swojego życia? Czy zakocha się na nowo?
Kim jest tajemnicza Demetria? Czy Hazz z grzecznego, poukładanego chłopaka zmieni się w potwora? Czy przejdzie na ciemną stronę mocy? Czy stawi czoła wyzwaniom jakie nałoży na niego mafia? Czy możliwe jest ponowne spotkanie ze zmarłą Bellą?

Zapraszam do śledzenia ich losów i komentowania Xx

PS W opowiadaniu występują przekleństwa - czytasz na własną odpowiedzialność ;o ;D
Do zoba na rozdziale I-wszym ;)

8 komentarzy:

 1. Prolog interesujący i zachęcający do czytania ;d
  Lubię opowiadania z nutką tajemnicy :3
  Czekam na pierwszy rozdział C:
  Dodaję również do obserwowanych <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie się zapowiada.. ale już zdradziłaś że Bella umrze :c

  OdpowiedzUsuń
 3. O!
  Prolog mnie zaintrygował, może być naprawdę ciekawie.
  Mam nadzieję, że szybko wstawisz pierwszy rozdział :)
  Pozdrawiam!
  NatalieHS

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny prolog *.* Krótko, ciekawie i na temat, czyli tak jak powinno być <3 Cieszę się, że w końcu zaczął pisać ktoś dobrze mi znany :D Czekam niecierpliwie na 1 rozdział :* Pozdrawiam i życzę wena <3 / ღρнœηîχღ

  OdpowiedzUsuń
 5. noo to piszemy teraz 1 rozdział bo ja tu umieram z ckw raz raz poszla mi pisac :** / rebelle fleur

  OdpowiedzUsuń